Beschrijving
Welkom in Leeuwen! In dit voormalige kerkdorp aan de noordzijde van Roermond treft u deze fijne 2-onder-1-kapwoning.
Deze eengezinswoning is netjes onderhouden, maar behoeft enige modernisering.
De woning is onder andere voorzien van een ruime doorzon woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, vaste trap naar de tweede verdieping en een royale tuin met vrije achterom.
Jan Amentstraat 21 is een plek voor mensen die graag buiten willen wonen. Maar die wel de stad en alle voorzieningen op fietsafstand willen hebben. Het zal je misschien verbazen, maar je staat vanuit hier in maximaal 10 fietsminuten op de Markt in Roermond, bij Ralph Lauren op het Designer Outlet Roermond of bij Albert Heijn XL op het RetailPark.
De indeling is als volgt:
BEGANE GROND
Kom binnen in de hal waar u het toilet, de meterkast, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer en keuken treft. De hal biedt genoeg plek voor een garderobe.
De doorzon woonkamer is ruim en licht door de vele raampartijen. Door het grote raam aan de achterzijde is er fijn zicht naar de tuin.
Vanuit de woonkamer is de gesloten keuken bereikbaar. De rechte opstelling is eenvoudig en beschikt over diverse inbouwapparatuur. In de keuken is er plek voor een kleine eethoek. Tevens bevinden zich hier de witgoedaansluitingen en is er toegang tot de achtertuin.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en de badkamer.
Twee van de de drie slaapkamers zijn ruim en zijn voorzien van een grote raampartij. De derde slaapkamer is wat kleiner en kan daarom ook prima dienst doen als walk in closet, studeer-/ of werkkamer.
De badkamer beschikt over een ligbad, wastafel en toilet.
TWEEDE VERDIEPING
Middels een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken.
Hier bevindt zich de technische-/bergruimte en een ruime vierde slaapkamer. Op de deze slaapkamer is er onder de knieschotten nog voldoende bergruimte.
De woning is voorzien van dakisolatie en HR beglazing.
TUIN
De royale tuin is maar liefst 23 meter diep en praktisch ingericht met een groot terras, een fijn gazon en diverse groenvoorzieningen. Tevens is er toegang tot de vrijstaande garage.
OMGEVING
Leeuwen wordt omringd door natuur en de Maasplassen aan de noordzijde en staat -deels- via het industrieterrein Willem Alexander in verbinding met de binnenstad van Roermond. Recent heeft het kerkdorp Leeuwen ook een directe op- en afrit gekregen op de autoweg N280 die Roermond onder meer verbindt met Weert. Maar de meest interessante verbindingen met snelwegen liggen ook binnen minder dan 5 autominuten afstand. Waardoor je direct de A73 (Maasbracht - Nijmegen) en BAB51 (Mönchengladbach - Düsseldorf) op kunt rijden.
Bebouwing
Ligging |
In woonwijk |
Soort woonhuis |
Eengezinswoning, Twee onder een kapwoning |
Bouwjaar |
1974 |
Woonoppervlakte |
93 m2 |
Overige inpandige oppervlakte |
20 m2 |
Perceeloppervlakte |
335 m2 |
Inhoud |
398 m3 |
Indeling
Slaapkamers |
4 |
Verdiepingen |
3 |
Energie
C.V.-ketel |
Vaillant, Combiketel, 2018
|
Isolatie |
Dakisolatie, Hr glas |
Verwarming |
Cv ketel |
Buitenruimte
Tuin |
Achtertuin, Voortuin |
Achtertuin |
184m2 (23,00m diep en 8,00m breed) |